• O nas

Siedziba firmy:

LIMANDO GROUP ROBERT SZYLER

Dobra 39

34-642 Dobra

NIP            6451914975

REGON     491953231

Email: sklep@limando.pl

Telefon:  +48 570 103 104

Forma działalności: jednoosobowa działalność gospodarcza

 

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Sklep internetowy Limando.pl – żel do prania Persilopiekacz do kanapek i wiele więcej

Limando.pl to nowoczesny sklep internetowy, w którym znajdziesz szeroką gamę produktów, od myjki ciśnieniowej Karcher, do prostownicy do włosów marki Remington. Staramy się zapewnić Klientom bogaty wybór, jak również niskie ceny. Kierujemy się dewizą SOLIDNIE-SZYBKO-TANIO, a nadrzędną wartością jest dla nas zadowolenie kupujących wynikające z ich perfekcyjnej obsługi. To, co wyróżnia sklep Limando.pl, to profesjonalizm w obsłudze, jak też gwarancja zadowolenia Kontrahenta. Posiadamy certyfikat „Rzetelna firma” oraz standard „Allegro”, świadczący o uczciwości prowadzonych przez nas działań.

Chodzik dla dziecipiłki fitnessmulticooker, czyli szeroka oferta to podstawa

Firma oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od elektroniki (m.in. powerbank 10000 mAh), sprzętu AGD i RTV (np. sokowirówka 800 Wżelazko parowe ceramiczne), wyrobów sportowych, zabawek dla dzieci (np. gra planszowa Monopoly), przedmiotów codziennego użytku, aż do fantazyjnych pomysłów na prezenty. Zapewniamy, że asortyment sklepu Limando.pl zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Basen ogrodowy rozporowy w dobrej cenie, czyli stawiamy na promocje

Ceny sprzedawanych przez nas produktów, jak np. trampoliny ogrodowej są konkurencyjne w stosunku do innych sklepów, ponieważ w wielu przypadkach jesteśmy bezpośrednim importerem proponowanego sprzętu. Podpisaliśmy również umowy z licznymi producentami, dzięki którym omijamy pośredników, co pozwala uniknąć dodatkowych marż. Jednocześnie wiemy, że najważniejsza jest wysoka jakość i to ją stawiamy na pierwszym miejscu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

 

Nasz sklep jest dystrybutorem następujących marek na terenie Polski i Europy: 

 

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem marki VILEO na terenie Polski i Europy: