• Warnik podgrzewacz do wody 8,8L Camry CR 1267

229.00 -16% 193.20
szt. Dodaj do obserwowanych
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Cena przesyłki 10.99
Kurier GLS 10.99
Kurier GLS (Pobranie) 12.99
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 570 103 104

Masz pytania? Zostaw numer telefonu

Warnik podgrzewacz do wody 8,8L Camry CR 1267

Warnik Camry CR 1267 został wykonany z wysokiej jakości materiału – stali nierdzewnej, odpornej na temperaturę. Sprawdzi się do podgrzewania wody oraz utrzymywania jej temperatury. To niezastąpione urządzenie podczas konferencji, spotkań biznesowych, naukowych, a także na różnego rodzaju event’ach. Dzięki niemu można w szybki sposób przygotować kawę lub herbatę.


image

 

 

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Skala na wodowskazie obrazuje orientacyjną ilość filiżanek. Warnik pozwala na serwowanie wrzątku aż na 44 filiżanki gorących napojów. Pojemnik na wodę ma średnicę 22 cm i głębokość 25 cm. Wysokość urządzenia z założoną pokrywką wynosi 45 cm. Długość kabla zasilającego ma długość 120 cm.

image

BEZPIECZEŃSTWO

Warnik jest bezpieczny w użyciu. W jego górnej części są umieszczone dwa nienagrzewające się, ergonomiczne uchwyty. Służą one do przenoszenia naczynia. Zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Pokrywka jest natomiast wyposażona w uchwyt do wygodnego i bezpiecznego otwierania pokrywki (pokrywkę otwiera się przekręcając ją w lewo). Z boku obudowy urządzenia umieszczonwłącznik i wyłącznik. Obok znajdują się dwie lampki: pomarańczowa, która oznacza włączenie zasilania czerwona – osiągnięcie odpowiedniej temperatury. Po drugiej stronie umieszczono pokrętło termostatu. Znajduje się na nim skala w stopniach Celsjusza od 30 do 100 stopni. Płaskie dno warnika pozwala natomiast na wygodne nalewanie wody i czyszczenie.Pod nim jest grzałka o mocy 950 W.


image

 

 


WYGODA W UŻYTKOWANIU

Nad kranikiem warnika umieszczono wodowskaz o wysokości 15cm. Dzięki temu dobrze widać poziom wody i można zagotować taką jej ilość, jaką w danym momencie potrzebujemy. Funkcja ta zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii. Wewnątrz warnika umieszczono poziom MAX, który przeciwdziała nalaniu nadmiernej ilości wody.

image

OBSŁUGA URZĄDZENIA

W celu zagrzania wody, należy nalać potrzebną ilość wody (przydatna jest przy tym podziałka oznaczająca ilość filiżanek)i przełączyć włącznik zasilania, znajdujący się z boku urządzenia. Przekręcając pokrętło w prawo ustawimy odpowiednią temperaturę. Skala na pokrętle nie oznacza rzeczywistej temperatury wody. Zależy ona od ilości wody wewnątrz i od temperatury zewnętrznej.Proces ogrzewania wody można obserwować w okienku z wodowskazem. Osiągnięcie nastawionej temperatury będzie sygnalizowane poprzez zaświecenie się czerwonej lampki. Warnik automatycznie przełącza się w tryb podgrzewania. Przekręcając pokrętłem do końca w lewo, wyłączamy warnik. Kranik pozwala na wygodne nalewanie wody. Wystarczy tylko podłożyć pod niego filiżankę (nie wyższą niż 13 cm). Uchwyt kranika można w łatwy sposób przechylić do przodu i w dół. Po lekkim podniesieniu zostaje zamknięty poprzez automatyczną sprężynkę. Kranik można pozostawić w pozycji otwartej.

 

 

 


image


 

 

image


 

 

image

 

 

SPECYFIKACJA:

-Pojemność: 8.8 litra

-Wykonany ze stali nierdzewnej

-Funkcja regulacji temperatury od 30 do 100 stopni

-Funkcja podtrzymania temperatury

-Nienagrzewające się uchwyty

-Moc: 950W

-Zasilanie: 220-240V 50Hz

-Kod EAN: 5908256839236

-Waga netto 1 szt: 1.45 kg

-Waga brutto 1 szt: 1.45 kg

-Wymiary opakowania: 28.2 x 28.2 x 46 cm.


Gwarancja: 24 miesiące.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.