• Kategorie
  • Szukaj
  • Uchwyty, stojaki i inne

Elektronika stała się ważnym elementem naszego życia do tego stopnia, że z niektórymi urządzeniami praktycznie się nie rozstajemy. Niestety nie w każdej sytuacji jesteśmy w stanie trzymać je tak, by mogły nam poprawnie służyć. Tutaj z pomocą przychodzi nam uchwyt na telefon. Dzięki niemu nasze ręce mogą zajmować się czymś innym, podczas gdy urządzenie nadal będzie pełnić swoją rolę. W ofercie posiadamy szeroki wybór modeli samochodowych lub stworzonych z myślą o sportowcach. Wśród tych pierwszych można znaleźć np. uchwyt samochodowy magnetyczny lub zaczepiany pozwalający nam przymocować smartfon w aucie, umożliwiając sobie korzystanie z lokalizacji GPS.

Biegacze z pewnością docenią opaski i torebki, dzięki którym będą mogli wykorzystywać smartfon podczas biegania np. do słuchania muzyki czy obsługi pomocnych aplikacji.

Można u nas znaleźć nie tylko uchwyt do telefonu, ale także inne, przydatne akcesoria, takie jak rękawiczki do ekranów dotykowych, czapkę z wbudowanymi słuchawkami, adaptery microUSB oraz wiele innych, przydatnych gadżetów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny