• Kategorie
  • Szukaj
  • Opiekacze, tostery, płyty indukcyjne

Korzystając z naszego asortymentu możesz nabyć wiele przydatnych urządzeń AGD, dzięki którym przygotujesz pyszne jedzenie. W asortymencie dostępna jest np. profesjonalna gofrownica bąbelkowa, opiekacz ceramiczny, do kanapek, toster i nie tylko.

Dzięki nasze profesjonalnym gofrownicom bąbelkowym można w zaledwie chwile przygotować ten pyszny deser, który przypadnie duo gust nie tylko najmłodszym, ale także dorosłym. Dzięki temu, że płyta grzewcza jest pokryta specjalną powłoką ochronną, elementy ciasta nie przywierają, co ułatwia jego przygotowanie oraz późniejsze czyszczenie urządzenia.

Opiekacze ceramiczne pozwolą nam przygotować pysznych, trójkątnych kanapek z praktycznie dowolnymi dodatkami. Dzięki nim szybko można przygotować bardzo smaczny posiłek.

Jeśli dysponujesz niewielką kuchni, a Twoje potrzeby ograniczają się do dań jednogarnkowych, płyta indukcyjna z jednym palnikiem to świetne rozwiązanie. Jest energooszczędna i charakteryzuje się wysoką efektywnością, ponadto zajmuje mało miejsca. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla studentów, osób które dużo podróżują i nie tylko.

Można u nas nabyć także inne urządzenia AGD np. toster, piecyk do pieczenia pizzy, garnek do gotowania ryżu, czy wypiekacz do chleba.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny