• Kategorie
  • Szukaj

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór produktów do sprzątania, pozwalających w sprawny i efektywny sposób zadbać o czystość w domu, jak i poza nim. Można u nas znaleźć np. bezprzewodowy odkurzacz bezworkowy, myjkę do okien Karcher oraz wiele innych, przydatnych produktów.

Myjka do okien z wbudowanym spryskiwaczem będzie stanowić ogromne udogodnienie podczas mycia okien, luster, kabin prysznicowych oraz innych powierzchni tego typu. Jej wbudowany spryskiwacz sprawi, że nie będziemy musieli mieć przy sobie butelki z płynem.

Posiadamy różnorodne odkurzacze. Są to zarówno modele tradycyjne, jak i bezworkowe, czy autonomiczne, które samodzielnie poruszają się po naszym domu, usuwając zanieczyszczenia.

W naszym asortymencie dostępna jest także siatka do prania w pralce. Korzystając z niej można mieć pewność, że bielizna nie zniszczy się w trakcie prania.

Warto zwrócić uwagę także worki na psie odchody, golarkę do zmechaconych tkanin, niszczarki do papieru, mini pralki turystyczne i wiele innych dostępnych produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny