• Kategorie
  • Szukaj

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem motoryzacji, czy niedzielnym kierowcą, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które znacznie ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z auta. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z naszych asortymentem.

Można u nas nabyć np. radio samochodowe, które z pewnością umili niejedną podróż. W naszej ofercie dostępny jest także szeroki wybór zestawów głośnomówiących i słuchawek. Warto nabyć także w zestaw wkrętaków, endoskop czy zestaw bezpieczników. Można zaopatrzyć się w akcesoria takie jak szczotka ze skrobakiem do szyb, uchwyty na telefon, rozgałęźnik do gniazda samochodowego czy alkomat.

Jeśli nie możemy znaleźć stacji radiowej, która będzie puszczać muzykę mogącą przypaść nam do gustu, można skorzystać z transmitera FM. Jest to urządzenie, które pozwoli nam odtworzyć w radio muzykę ze smartfona. W ofercie posiadamy także ładowarki samochodowe, wycieraczki czy wideorejestratory.

Dostępne są także pokrowce i organizery, wśród których można znaleźć np. osłony na szybę, maty pod dziecięcy fotelik samochodowy czy organizery na fotel.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny