• Kategorie
  • Szukaj
  • Młynki i ekspresy do kawy, przypraw

Dobrze wyposażona kuchnia pozwala znacznie łatwiej przygotowywać posiłki oraz napoje. Korzystając z naszego asortymentu można nabyć różnorodne akcesoria. W ofercie znajdziesz np. elektryczny młynek do kawy lub do mielenia pieprzu i soli.

Młynki elektryczne do kawy

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez ciepłej, aromatycznej i pobudzającej kawy. Jeśli chcemy, by nasz napój był perfekcyjny, warto przygotować ze świeżo mielonych ziaren. Dzięki naszym urządzeniom, każdego dnia będziesz mógł cieszyć się niezwykle aromatycznym naparem.

Młynki do mielenia pieprzu lub soli

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń tego typu. Dzięki nim można z łatwością zmielić przyprawy do wybranej grubości. Dostępne w naszej ofercie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by być jak najbardziej ergonomiczne oraz wygodne w użyciu.

Świeżo zmielony pieprz jest dużo bardziej aromatyczny, dlatego korzystanie z urządzenia pozwala przygotować jeszcze bardziej aromatyczne potrawy. Dostępne urządzenia są wyposażone w podświetlenie LED, dzięki czemu wyraźnie widać, ile przyprawy dodajemy.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny