• Kategorie
  • Szukaj
  • Maszynki do golenia, trymery, strzyżarki

Chcąc zadbać o wygląd swoich włosów lub brody, nie musimy każdorazowo udawać się do fryzjera lub barbera. Dużą część stylizacji jesteśmy w stanie wykonać samemu lub korzystając z pomocy najbliższych. W takim przypadku pomocna będzie maszynka, golarka czy trymer do brody lub włosów. Nasza szeroka oferta obejmuje różnorodne urządzenia o zróżnicowanym zastosowaniu.

Można u nas znaleźć szeroki wybór maszynek do strzyżenia, posiadających wymienne końcówki, które pozwolą na osiągnięcie odpowiedniej długości włosów. W ofercie dostępny jest np. Model Esperanza Apollo lub Adler AD 2827.

W przypadku domowych zabiegów pielęgnacyjnych, świetne rozwiązanie stanowić będzie nasz trymer do uszu lub nosa marki Thor Esperanza. Jest to bardzo łatwe w użyciu i funkcjonalne urządzenie z wbudowana lampką LED. Dostępny jest także model Esperanza Bahamas, dedykowany dla kobiet i pozwalający zadbać o brwi oraz bikini. Można u nas nabyć także elektryczne golarki, takie jak Esperanza Magnus lub Adler AD 2922 Duo Blade.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny