• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable i przewody

Elektroniczne gadżety ułatwiają nam życie i sprawiają, że jest ono dużo przyjemniejsze. Niestety, do funkcjonowania potrzebują energii elektrycznej. Co prawda producenci dołączają do nich ładowarki. Niestety są to podstawowe modele, które z czasem się psują lub nie są w stanie sprostać oczekiwaniom wielu osób. W takiej sytuacji warto zaopatrzyć w odpowiedni kabel np. MicroUSB lub typu C. W naszej ofercie dostępna jest także ładowarka do iPhone oraz wiele innych produktów.

Posiadamy np. model MAXLIDE microUSB Fast Charge, dzięki któremu uzupełnienie baterii telefonu, powerbanka lub innego urządzenia elektronicznego przebiegnie błyskawicznie. Kabel x2 microUSB pozwoli na podłączenie dwóch urządzeń na raz do jednego gniazda USB. Warto zwrócić uwagę również na przewód z podstawką, umożliwiający podłączenie telefonu ustawionego w pionie lub ładowarki do iPhona oraz z końcówką typu C.

W naszej ofercie posiadamy także kabel OTG USB, pozwalający na połączenie urządzenia obsługującego standard OTG z nośnikiem pamięci zewnętrznej lub innych urządzeń oraz wiele innych produktów.