• Kategorie
  • Szukaj
  • Głośniki, kina domowe i odtwarzacze

Jeśli zależy Ci na jakości słuchanej muzyki, wybór odpowiedniego głośnika bluetooth powinien być przemyślaną decyzją. W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne produkty tego typu. Szeroki wybór dostępnych modeli z pewnością pozwoli zdecydować się na odpowiednie urządzenie dla siebie. Można u nas znaleźć głośnik pochodzący od taki producentów jak Creative, Huawei, Esperanza, Rebeltec, Braven i wielu innych.

Oferujemy modele w różnorodnych kształtach i wymiarach, zarówno mniejsze, mieszczące się w kieszeni, jak i duże. Decydując się na konkretny model warto wziąć pod uwagę również maksymalny zasięg urządzenia, zakres częstotliwości, czy moc wyjściową.

W ofercie posiadamy także urządzenie idealne dla rowerzystów. Jeśli chcesz cieszyć się muzyką podczas jazdy, model Esperanza Rider doskonale się sprawdzi. Dostępna jest także lampka wyposażona w głośnik bluetooth. Chcąc budzić się każdego dnia przy dźwiękach ulubionej muzyki, warto zdecydować się na model z radiem i budzikiem. Miłośnicy zabawnych gadżetów z pewnością docenią urządzenia z obudową w kształcie np. kurczaka, jelenia czy świnki. Te oraz wiele innych urządzeń można znaleźć w naszym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny