• Domino drewniane klocki + pudełko

8.97
Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Cena przesyłki 7.9
List ekonomiczny polecony 7.9
Orlen Paczka 8.6
InPost Paczkomaty 24/7 8.99
Orlen Paczka (Pobranie) 9.9
Kurier DPD 12.99
Kurier DPD (Pobranie) 14.99
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 15
Dostępność Mało
Masz pytania? Zostaw numer telefonu

GRA RODZINNA DOMINO DREWNIANE KLOCKI + PUDEŁKO

image

Ponadczasowa gra rodzinna i towarzyska rozwijająca logiczne myślenie. Świetna gra zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Idealna na długie wieczory w gronie rodziny i znajomych. Gra zapakowana w stylowe drewniane pudełeczko, pozwalające na przechowywanie gry bez możliwości zgubienia klocków. Pudełeczko zmieści się w kieszeni, każdym plecaku, torebce co pozwoli zabrać grę wszędzie tam gdzie tylko chcesz.

 

image

Wykonane z drewna

Klasyczna gra znana od stuleci

Etui w zestawie

Świetnie nadaje się na prezent

 

Specyfikacja przedmiotu:

Produkt fabrycznie nowy.

Materiał: 100% drewno.

 

Wymiary:

Kostki - 3,9 x 2 x 0,5 cm.

Pudełko - 14,7 x 5 x 3 cm.

W zestawie:

28 drewnianych kostek domina

drewniane pudełko

 

Zasady gry w domino

Zasady gry w domino są bardzo proste! Każdy z graczy otrzymuje max. po 7 klocków, których nie pokazuje pozostałym graczom.

Gra w domino rozpoczyna się od wyłożenia dowolnego klocka na stół przez jedną z osób. Do niego pozostali gracze będą dokładać swoje klocki. Klocki dokładane są w taki sposób, aby stykające się pola miały dokładnie taką samą liczbę oczek. Jeśli gracz nie ma pasującego klocka, dobiera go z puli na stole. Dobiera je kolejka po kolejce tak długo aż nie znajdzie pasującego klocka.

Wygrywa gracz, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich klocków. Zwycięzca otrzymuje liczbę punktów równą liczbie oczek znajdujących się na nie wyłożonych przez graczy klockach. Gra może być kontynuowana w kolejnej turze, do momentu osiągnięcia założonej na początku liczby punktów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.