• Kategorie
  • Szukaj

Korzystając z naszej oferty możesz zaopatrzyć się w urządzenia, które przydadzą Ci się podczas różnorodnych prac i aktywności w domu oraz wokół niego. W asortymencie posiadamy sprzęty ogrodowe, szeroki wybór narzędzi warsztatowy, zegary, oświetlenie oraz artykuły dla zwierząt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Z pewnością znajdziesz u nas produkty, które sprawdzą się w Twoim domu.

Można u nas znaleźć kosiarki i piły, sekatory i nożyce, ogrodowe suszarki na pranie oraz akcesoria do wypoczynku w ogrodzie. Dostępne są także myjki parowe i ciśnieniowe oraz elektronarzędzia, śrubokręty czy klucze.

Warto zaopatrzyć się także np. w nieścieralny centymetr krawiecki, który charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością, dzięki której będzie służył przez wiele lat i z pewnością znajdzie całą masę zastosowań.

Osoby ceniące gadżety przydatne w wielu niespodziewanych sytuacjach z pewnością docenią kartę survivalową Bear, wyposażoną w piłę, ostrze, linijkę, klucz do nakrętek i nie tylko. Warto zwrócić uwagę także na stojak na obuwie, światełka Glo Sticks, żarówki, zestaw kluczy rowerowych oraz wiele innych produktów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny