• Kategorie
  • Szukaj

Chcąc przyrządzać pyszne dania, które zachwycą zarówno domowników, jak i gości, warto zaopatrzyć się w dostępne w naszym asortymencie akcesoria kuchenne. Posiadamy zarówno podstawowe urządzenia AGD, jak i narzędzia, które zapewnią nam zupełnie nowe możliwości. Wśród nich znajduje się np. temperówka do warzyw, pozwalająca na cięcie ich w paski, które sprawią, że nasze sałatki będą prezentować się dużo lepiej. Korzystając z naszych maszynek do lodów i sorbetów, przyrządzisz pyszne desery, które zachwycą nie tylko najmłodszych ale również i starszych.

Wszyscy wielbiciele pysznych, naturalnych soków z pewnością docenią nasze sokowirówki oraz wyciskarki. Dzięki nim można z łatwością zapewnić sobie całą masę witamin oraz wiele wspaniałych doznań smakowych.

W naszej ofercie dostępne są także kuchenki mikrofalowe i piekarniki, dzięki którym przyrządzisz wiele pysznych, gorących dań. Dostępne są u nas także maszynki do mielenia mięsa oraz szatkownice, młynki oraz ekspresy do kawy, miksery, blendery oraz wiele innych akcesoriów kuchennych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny